• Головна
  • В «Подолянах» відзначили міжнародний День захисту дітей
22:28, 6 червня 2011 р.

В «Подолянах» відзначили міжнародний День захисту дітей

4 червня у торгово-розважальному центрі «Подоляни» відзначали одразу два свята – Міжнародний день захисту дітей та день народження благодійного фонду «Подоляни». Благодійній організації  виповнилося лише 3 роки, проте добрих справ на їхньому рахунку вже чимало –допомога тяжкохворим дітям, дітям-інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним сімۥям, дітям-сиротам. За словами Президента благодійного фонду „Подоляни” Чубак Тетяни, в сьогоднішніх умовах кризи благодійна організація, намагається опікуватися вихованцями дитячих будинків міста: „Вони є частими гостями в розважальних закладах „Подолян” і на сьогоднішньому святі присутні не лише як глядачі, але і як активні учасники – виконавці.”

Окрім запрошених дітей-сиріт та дітей-інвалідів привітати благодійний фонд з днем народженням прийшли вихованці народного художнього театру «Дивосвіт», зразкового дитячого ансамблю «Сонечко», учні Тернопільської експериментальної школи мистецтв таміської станції юних техніків. Лунало багато оплесків та теплих слів щирої вдячності.  І не дивно, адже благодійний фонд, не лише допомагає знедоленим, але й завжди радо  підтримує творчі прагнення обдарованих діток. Імпровізована сцена в холі ТРЦ «Подоляни» стала дебютною для багатьох юних тернопільських талантів. Крім маленьких співаків, танцюристів та  гумористів, свою творчість мали можливість представити і юні умільці. З 1 червня у «Подолянах» розташувались експозиції виставок дитячих робіт (аплікації, вишивки, вироби з бісеру, тощо), фотовиставка конкурсу „Ти це зумієш”. Гості свята та відвідувачі ТРЦ «Подоляни» мали можливість не лише подивитися на чудові дитячі вироби, але й опанувати таким рукотворним мистецтвом безпосередньо на святі. Роботи вражали своєю витонченістю та дитячою безпосередністю водночас – і в самих ідеях виробів, і у виконанні відчувався погляд крізь призму дитинства – світ очима дітей.

Всіх присутніх на святі частували солодощами від кондитерської «Цукерка», а запрошених сиріт та дітей з особливими потребами піцерія «Пепероні» пригощала смачною сімейною піцою. Справжнім солодким сюрпризом для них став шоколадний фонтан та морозиво у кондитерській «Цукерка».

Словом, свято вдалося на славу – море усмішок, дитячого щебету, непідробної радості та щастя в очах. Як хочеться щоб цим діткам завжди посміхалося життя, щоб доля дарувала побільше таких радісних хвилин!

В «Подолянах» відзначили міжнародний День захисту дітей, фото-1
В «Подолянах» відзначили міжнародний День захисту дітей, фото-2
В «Подолянах» відзначили міжнародний День захисту дітей, фото-3

Коментарі

Оголошення
live comments feed...