• Головна
  • У День жалоби в Тернополі гуркотів феєрверк
09:00, 3 серпня 2014 р.

У День жалоби в Тернополі гуркотів феєрверк

Близько 22.00 в Тернополі гуркотів феєрверк. Таким чином порушили одразу дві заборони: веселощі в День жалоби та заборону на використання феєрверків до закінчення АТО. Очевидці кажуть, феєрверк запускали гості ресторану “Garden Hall”, що в районі центрального базару.

Про феєрверк одразу почали масово писати в соцмережах. Люди обурюються, що в той час, як на сході гинуть люди, хтось в Тернополі так гучно святкує, пише Доба. Гуркотіння салюту було настільки гучним, що у машинах повмикалась сигналізація, кажуть очевидці.

Згодом чулись також інші залпи салютів в різних районах міста.

Нагадаємо, 2 серпня на Тернопільщині також День жалоби, наш край прощається із героєм, що загинув на сході, Володимиром Гарматієм.

Рішення про заборону феєрверків прийняли в міській раді. Діятиме вона до закінчення АТО.

Як повідомляв начальник управління муніципальної поліції міської ради Сергій Волков, заборонили з двох причин, по-перше некоректно святкувати, коли на сході гинуть люди, а по-друге – незрозумілі вибухи можуть погано вплинути на мешканців міста, особливо старшого віку, адже люди можуть подумати, що тут також почалась війна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #феєрверк #заборона #День жалоби
Останні новини
ТОП новини
"Українці отримають відразу дві пенсії до 1 червня, виплати чекають своїх пенсіонерів": хто має на право і що треба зробити
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
Без повістки і запрошення: українців змусять самостійно йти в ТЦК – з'явитись обов'язково
"ТЦК підуть по чоловіків у конкретні місця, повістки стануть несподіванкою для людей певних категорій": мобілізація, штрафи
Оголошення
live comments feed...