20:15, 13 червня 2011 р.

Скільки у Тернополі ставків?

І не поспішайте казати, що один. І не рахуйте декоративні озерця у гідропарку, створені на болотистій місцині спеціально, щоб милувати око городян. Насправді ставків набагато більше.
Одна з таких водойм знаходиться на вул. Чумацькій, неподалік готелю "Галичина". Це саме та вулиця Чумацька, що "прославилася" мало не на всю Україну - тиждень тому тут автівка збила двох дівчат (http://www.0352.com.ua/news/58262). Нам вдалося знайти фото 1990 року, яке документально підтверджує, що ця водойма існує вже не один десяток літ. Міською владою цьогоріч заплановано відремонтувати 1 525 кв.м вул.Чумацької, на це передбачено витратити 350 тис. 750 грн.
Отже, водойма нарешті зникне?
Ні мешканці Чумацької, ні гості, що зупиняються в готелі "Галичина", за тою водоймою не жалітимуть. Адже поруч - перлина міста, Тернопільський став.
От тільки, щоб із задоволенням прогулятися набережною, потрібна тривала суха погода або гумові чоботи. Бо після дощу вода від тролейбусної зупинки схилом стікає до набережної і... там і лишається, утворюючи ще одну штучну водойму. Бо дітися дощовій воді просто нікуди - стоку там нема. Тобто взагалі стік є, але знаходиться в стороні, та й передбачаний він для значно вищого рівня води. В переліку вулиць і доріг, що підлягають ремонту (http://www.0352.com.ua/news/59012http://www.0352.com.ua/news/59013), набережна ставу не вказана.
А скільки ще таких "водойм" в Тернополі?

Скільки у Тернополі ставків?, фото-1
Скільки у Тернополі ставків?, фото-2
Скільки у Тернополі ставків?, фото-3

Тернопіль, вулиця Чумацька , 1990 рік

Скільки у Тернополі ставків?, фото-4

Тернопіль, вулиця Чумацька, 2011 рік

Скільки у Тернополі ставків?, фото-5
Скільки у Тернополі ставків?, фото-6
Скільки у Тернополі ставків?, фото-7
Скільки у Тернополі ставків?, фото-8
Скільки у Тернополі ставків?, фото-9

На який рівень води розраховано стік?

Скільки у Тернополі ставків?, фото-10

Добре, що дощ не рясний

Коментарі

Оголошення
live comments feed...