20:08, 14 червня 2011 р.

Чому помирають українці?

До 60% смертей в Україні викликані ішемічними хворобами серця. Як повідомляє Вікна.СТБ, про це на прес-конференції заявив глава представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні Ігорь Поканевич.

"Дійсно в Україні показник надмірної смертності від серцево-судинних захворювань вищий, ніж в європейських країнах. Це говорить про те, що заходи профілактики не достатньо ефективні" - сказав Поканевич.

Крім того, за його словами, 30% смертей українців пов'язано з вживанням тютюнових виробів і алкогольних напоїв.

Також Поканевич проінформував, що на сьогоднішній день в Україні понад 20% дітей страждають на надмірну вагу.

"Ця проблема набиратиме обороти. Ожиріння не так небезпечно, як йому супутні захворювання: діабет і серцево-судинні хвороби... Зараз ми працюємо з Міністерством охорони здоров'я України в цьому напрямі, щоб в Україні теж була розроблена якась стратегія або план обов'язкові для виконання на всіх рівнях, для того, щоб понизити відсоток населення, що страждає на надмірну вагу", - підкреслив Поканевич.

Голова представництва ВООЗ заявив про те, що на сьогодні 80% українців, у яких виявлена меланома вмирають, тоді як в США 80% виліковуються від цієї хвороби. "Треба розповсюдити якомога більше інформації про захворювання і з ним пов'язані ризики", - порадив Поканевич.

Таким чином, підсумував представник ВООЗ, перше місце зі смертності в Україні займають хвороби серцево-судинної системи, друге - невралгічні розлади, третє - захворювання дихальної системи і рак.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...