• Головна
  • У Тернополі стали на боротьбу з корупцією при прийомі на роботу медиків
15:50, 15 червня 2011 р.

У Тернополі стали на боротьбу з корупцією при прийомі на роботу медиків

6 червня міський голова Тернополя підписав розпорядження з дещо дивною назвою «Про окремі питання роботи з лікарськими кадрами». Зокрема, йдеться, що даний документ видано з метою недопущення проявів корупції та зловживань при формуванню кадрового ресурсу лікувально-профілактичних закладів міста, об’єктивного підбору спеціалістів на вакантні лікарські посади.

З тексту документу зрозуміло, що з цього моменту головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста повинні щомісячно подавати у відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР та центр зайнятості інформацію про вакантні лікарські посади. Крім того, прийом на роботу, будь-які кадрові призначення та ротації можливі тільки після відповідного повідомлення у міськздороввідділ.

У такий спосіб  керівники медицини міста взяли під особистий контроль  процедуру працевлаштування та ротацій всередині медичних колективів. Для нової влади – це контроль над важливим напрямком.

Розповідають, що влаштуватися на роботу в лікарню чи отримати «блатну» лікарняну посаду дуже-дуже дороге задоволення для бажаючих і замкнене коло для тих, хто не знає потрібних «виходів».  Якщо команда Надала готова взяти під прозорий контроль цей процес і викорінити ці погані явища, то ми вітаємо ці процеси.

Щоправда, заради відкритості і прозорості було б добре, якби громада мала доступ до інформації, яка відповідно до розпорядження міського голови поступатиме у відділ охорони здоров’я і куратору медичного напрямку заступнику міського голови Леоніду Бицюрі. Щоб ця інформація не була тільки для “внутрішнього використання”, наприклад, можна було б її вивісити на сайті міськради і постійно оновлювати.

Додамо, що контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леоніда Бицюру  та начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислава Левчука.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...