• Головна
  • Тернопільський аеропорт зацікавив швейцарських інвесторів
11:01, 16 червня 2011 р.

Тернопільський аеропорт зацікавив швейцарських інвесторів

Оскільки швейрарський інвестеційний консорціум Martlet Air Group AG є офіційним проектно-інвестиційним конгломератом, котрий працює в галузі розвитку й інвестицій аеропортів на території України з метою створення логістичних терміналів та малобюджетних авіаперевезень, пропозиції її представників виявились достатньо цікавими для Тернопільського аеропорту.

Голова обласної ради неодноразово наголошував, що географічне полорження Тернопілля як центру Західної України, практично рівновіддаленість від інших міст (Львова, Хмельницького, Рівного, Чернівців, Івано-Франківська та Луцка) зумовлює вигоду відновлення транспортної інфраструктури Такий напрямок є перспективним для розвитку області. У розмові із працівниками «Shanti Capital Ltd
Олексій Кайда підкреслив: «Ми переконані, що майбутнє  аеропорту не лише у пасажирських, а й, і це на багато вигідніше, транспортних перевезеннях. Навколо нього могли б зосереджуватися складські приміщення, ремонтні майстерні, авіашкола, аероклуб, і ще багато чого цікавого і необхідного, як це відбувається у інших країнах.  Він може стати великим транспортний вузлом, якщо перенести сюди приміський автовокзал, створити відповідні умови, підвести необхідні комунікації. Це було б новим подихом для відродження краю.»
Саме розташування Тернополя та стан аеропорту спонукали інвесторів запропонувати області співпрацю. Наданий представниками компанії Майстер План видався досить цікавим для продовження подальшої діяльності, оскільки в перспективі забезпечує створення вантажних терміналів, збільшення обсягів авіаційних перевезень, збільшення кількості та поліпшення якості послуг авіаційного та неавіаційного характеру та інші.

Тернопільський аеропорт зацікавив швейцарських інвесторів, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...