• Головна
  • На Тернопіллі п’ятеро крадіїв поцупили чверть мільйона
10:13, 17 червня 2011 р.

На Тернопіллі п’ятеро крадіїв поцупили чверть мільйона

Картопля Тернопілля для декого виявилася "золотою жилою": п’ятеро крадіїв поцупили зі сховищ чверть мільйона гривень овочами. Слідчі Гусятинського райвідділу внутрішніх справ розслідують кримінальну справу, порушену щодо п’ятьох учасників злодійської зграї, котрі обкрадали картоплесховища одного з сільськогосподарських товариств. УМВСУ і Тернопільській області пінформує, що, захопившись кримінальним і прибутковим бізнесом,  зловмисники викрали понад двадцять сім тонн картоплі.
Зі слів начальника слідства районної міліції Олега Грабчука, сума збитків, завданих товариству, складає понад чверть мільйона гривень. У злодійській змові брали участь п’ятеро осіб. Троє з них – охоронці, один – тракторист, ще один, котрий займався збутом крадених овочів, колись також працював на даному підприємстві.
Слідчі встановили вісім фактів крадіжок. Усе відбувалося за спланованим сценарієм. 29-річний житель села Васильківці ввечері, або вночі, коли на підприємстві уже нікого не було, без перешкод заїжджав власним транспортом на територію товариства. Чому без перешкод? Тому що охоронці були з ним за одно. Далі до злодійської змови приставав тракторист, що працював на підприємстві, – він вантажив у транспорт ящики з картоплею.
Спочатку вивозили крадені овочі невеличким бусом марки «Фольксваґен». Згодом, коли «бізнес» набрав обертів, реалізатор купив «Мерседес Спринтер». З його слів, продавати крадену продукцію возив на Івано-Франківщину. Добірну картоплю покупці розбирали вмить, не зважаючи на ціну. Адже саме цей сорт дає великий врожай. Його спеціально вирощують для виготовлення чіпсів.
Тривалий час здійснювати крадіжки і залишатися непоміченими вдавалося завдяки хитрим комбінаціям тракториста. Останній на місце ящиків в передньому ряду, зникнення яких одразу б викликало підозри, виставляв сортовані овочі, що знаходилися вглибині сховища.
Але ні хитрі махінації, ні змова не допомогли лиходіям у їхніх злочинних намірах. Злодіїв викрили міліціонери. Відносно усіх підозрюваних порушені кримінальні справи.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...