• Головна
  • У Тернополі відбувся кастинг наймасштабнішого шоу країни «Україна має талант-4»
12:05, 17 червня 2011 р.

У Тернополі відбувся кастинг наймасштабнішого шоу країни «Україна має талант-4»

Тернопіль мав унікальну можливість показати всі свої таланти. Продемонструвати хто на що здатен міг кожен бажаючий, завітавши до Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки у четвер, 16 червня. З 9:00 по 18:00 творчий колектив наймасштабнішого шоу країни «Україна має талант» відбирав найкращих конкурсантів для подальшої участі в програмі.

З самісінького ранку бажаючих заявити про свій талант ставало все більше і більше. Крім тернополян були й жителі Івано – Франківська, Хмельницька та інших міст та селищ. Щоб не втомлювати самих учасників та уникнути черг, організатори облаштували одразу три прослуховувальні зали.

«Ми навмисне робимо так, щоб люди, які прийдуть на кастинг, не стояли в довгих чергах, а спокійно та швидко пройшли на попереднє прослуховування», - зізнається керівник кастинг-групи Олег Критський. «Конкурсант приходить до нас на прослуховування, демонструє свій запланований виступ: співає, танцює тощо. В цей час ми робимо запис на відео, після чого наш кастинг-менеджер бере в нього інтерв’ю, дізнається якісь цікаві моменти з життя героя. Тоді ми відвозимо відзнятий матеріал до головного офісу, де сценаристи проекту переглядають відео та відбирають людей, які пройшли в наступний етап».

Несподіванкою, чи то пак, розчаруванням для тих, хто прийшов показати свої вміння у співі, танці чи акробатиці, було те, що замість відомих та епатажних суддів шоу Влада Ями, Слави Фролової та Ігоря Кондратюка на тернопільський відбір приїхав лиш кастинг-менеджер телеканалу СТБ. Але працівники проекту кажуть, що й самі непогано справляються з таким відповідальним обов’язком, як критично оцінити талант учасника.

Містом, як і його талантами, телевізійники залишилися дуже задоволені. Більше того, навіть з’явилися перші фаворити, приміром, тернопільський дитячий танцювальний колектив, який вразив суворих спостерігачів своєю складною та неочікуваною постановкою. Крім танців та іншого роду цікавинок здивувати кастинг-комісію вдалось й реперам, котрі прийшли покорити сцену лялькового театру. «Вони виступили справді дуже круто», - саме так відгукнувся про реп-колектив керівник кастингу Олег Критський.

В холі театру актора і ляльки відчувалась напружена атмосфера, хоча, на той час, зйомки програми добігали кінця, а самих учасників залишилося декілька. Та восьмирічна тернополянка Наталя безтурботно гуляла просторим холом. Як пояснила дівчинка - це вона така весла, бо вже виступила. Наталя розповіла, що демонструвати свій талант в співі вона прийшла з піснями «Кучерики» та «Матроси» і впевнена, тим, хто спостерігали за її виступом, як і їй самій, дуже сподобалося. А на питання, чи хотіла б вона перемогти у шоу «Україна має талант 4», - малеча з усмішкою та блиском в очах ствердно кивнуло головою.

Такій дитячій впевненості могла лиш позаздрити наступна конкурсантка, яка теж з файного міста. Студентка Кременецького вишу з самісінького екзамену поспішала, щоб встигнути на кастинг шоу. «В мене аж руки трусяться», - каже студентка Оля. «Але я ніколи не бачила, щоб на «Україна має талант» виступала дівчина-репер, тому, думаю, що в мене є якісь шанси. Не знаю, чи потраплю у фінал, але якщо пройду відбірковий тур і потрібно буде готуватися до наступних виспів, заради цього ладна навіть залишити навчання».

Впродовж дня на кастинг з’явилося близько 140 учасників. Але станом на 16 годину, як біля палатки для реєстрацій, так і в самому холі та залах для прослуховування, людей, крім персоналу, майже не було. Звісно, Тернопіль не є настільки великим обласним центром, як  Запоріжжя чи Львів. Але майже повна відсутність конкурсантів за дві години до завершення кастингу, мабуть, пов’язана з недостатньою поінформованістю про проведення цього заходу у Тернополі.

У Тернополі відбувся кастинг наймасштабнішого шоу країни «Україна має талант-4», фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...