• Головна
  • Тернополяни обурюються бездіяльністю влади
14:30, 18 серпня 2014 р.

Тернополяни обурюються бездіяльністю влади

Тернополяни обурюються бездіяльністю влади, яка не контролює розміщення рухомої зовнішньої реклами. Про це вони пишуть у розділі “Питання-відповіді” на сайті міської ради.

“По Тернополю на автобусах і тролейбусах розміщена реклама російської торгової марки Роллтон. Ми так підтримуємо кого? Навіть наклеєні зверху етикетки “Зроблено в Україні ”не виправдовують нашу жадібність до грошей і гнилий менталітет наших рекламних агенцій. Ці гроші не стануть поперек горла ? Чому на таке не реагують відповідні служби ?”, – пишуть місцеві мешканці.

Додамо, що бренд “Роллтон” є одним із найпопулярніших торгових марок Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #розміщення рухомої зовнішньої реклами #контроль
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення