• Головна
  • Знову бійки та лайки у Верховній Раді: на цей раз між Іваном Стойком, Геннадієм Задирком та працівником держохорони
14:05, 17 червня 2011 р.

Знову бійки та лайки у Верховній Раді: на цей раз між Іваном Стойком, Геннадієм Задирком та працівником держохорони

У Верховній Раді знову бійки та лайки. На цей раз «боксерами-аматорами» проявили себе нардепи Іван Стойко (добре відомий тернополянам) від фракції НУ-НС та Геннадій Задирко, який пройшов до парламенту від партій БЮТ, але потім вийшов з цієї політсили.

Як повідомляють ЗМІ, сутичка між слугами народу та працівником Управління держохорони розпочалась після того, як охоронець попросив вищесказаних осіб пред’явити депутатське посвідчення. На таке «зухвальство» нардепи відреагували відповідно, б’ючи держохоронця в груди та тербаючи його за форму. Про це заявив спікер Литвин на засіданні Верховної Ради у п’ятницю.

"Ви правильно робили зауваження, що в сесійну залу заходять люди, які не мають відношення до депутатського корпусу. Разом з тим, спроби співробітників Державної охорони в деяких депутатів запитати про посвідчення наражаються на непристойні, м’яко кажучи, висловлювання, твердження, що "ви вождів маєте знати в обличчя", - заявив Володимир Литвин. "Я вважаю, що це неподобство, яке потрібно негайно припинити. І матірні слова, які застосовують народні депутати, яких я сьогодні прізвища не називаю, залиште в разі такого рівня виховання для своїх рідних і близьких", - такі цитати спікера були оприлюднені  у виданні «Українська правда».

Однак, на прохання присутніх депутатів у сесійній залі Литвин все ж назвав прізвища Стойка та Задирка і запевнив, що він надасть доповідні записки про поведінку цих депутатів у їхні фракції, де й вирішать що з ними робити.

В свою чергу, депутат Геннадій Задирко стверджує, що ніяких бійок між ним та працівником охорони не було. Хоча й підтвердив той факт, що відмовлявся показувати посвідчення нардепа, бо мав на собі відповідний значок слуги народу.

"Якщо з’ясується, що я бив, ображав і рвав погони, як сказав Литвин, то нехай на мене в суд подадуть - я готовий відповідати за свої слова. Але цього не було", - наголосив Задирко.

Іван Стойко теж заперечив факт бійки з охоронцем і зажадав спростування цього інциденту. Литвин наказав провести перегляд відео п’ятничних подій в Раді.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...