• Головна
  • Що чекає тернопільські дороги?
14:36, 21 червня 2011 р.

Що чекає тернопільські дороги?

Вчора сесія міської ради прийняла Програму утримання і розвитку шляхово-мостового господарства Тернополя. Програма спрямована на покращення безпеки руху та підвищення якості перевезень у місті і розрахована на період 2011-2014 р.
В місті, де 16 км доріг державного значення, велике навантаження на транспортні артерії транзитних автомобілів, проте податку від власників автотранспорту міський бюджет не отримує. Постає питання доцільності залишення в міському управлінні доріг. Розглядається можливість передачі їх у власність держави, тоді з міського бюджету не витрачатимуться кошти на утримання доріг, освітлення та ремонт.
Передбачається, що  в подальшому з центральних вулиць вантажний транспорт перенесуть на об’їзні.
Щоправда важко уявити, як саме виглядатимуть деякі нововведення.

Так, міська рада повідомляє , що затори вул. Збаразькій, Б. Хмельницького, Острозького та Глибокій "ліквідують за допомогою розширення тротуарів та додаткового облаштування пішохідного переходу (Б. Хмельницького), шляхового використання вулиці Галицької та її реконструкції (Збаразька), розвантаження Глибокої шляхом перенесення дорожніх знаків, двостороннього використання вул. Живова та оснащення її світлофорами".
Зрештою, як розширення тротуарів сприятиме ліквідації заторів, як вплине на якість перевезень  по перевантаженій  транспортом вул.Живова встановлення двосторонього руху, краще знають фахівці.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...