• Головна
  • У Тернополі зіткнулися шість авто, четверо людей потрапили до лікарні, водії в шоці
16:21, 21 червня 2011 р.

У Тернополі зіткнулися шість авто, четверо людей потрапили до лікарні, водії в шоці

Відразу шість машин зіткнулися на Об’їзній у вівторок 21 червня в обідній час. Вантажівка від удару легківки перекинулася кілька разів. Поруч вишикувалася черга з мікроавтобусів та легківок, які в’їхали одна в одну.

Вантажівка від удару легківки перекинулася кілька разів.“ГАЗ” кілька разів перекинувся та став на колеса. Водії – в шоковому стані. Чотирьох учасників аварії забрали до лікарні, а навколо місця події вишикувався велетенський затор – аби проїхати об’їзною, потрібно було стояти у черзі близько 40 хвилин.

- Я їхав собі, все було нормально, а тоді той на “Мазді” влупив мене так, що моя вантажівка покотилася по дорозі, - розповів шокований водій автомобіля “ГАЗ”. Чоловік у аварії не постраждав, однак автомобіль, який важить більше семи тон повністю потрощений. - Я перекинувся чотири чим п’ять разів, поки не зупинився. А це ж яка важка машина!

Коли прибув кореспондент , на місці події працювали кілька десятків працівників ДАІ. Був тут і начальник відділу ДАІ Тернополя Мирослав Сновида.

- Поки неясно, хто винен і як трапилася аварія, - розповів Мирослав Сновида. - Адже зіткнулися шість автомобілів. Розібратися тут відразу складно. Але на місці працюють експерти, які усе з’ясують.

Водії – у шоковому стані. Вони також не можуть утямити, як усе сталося. Однак пам’ятають - спочатку вишикувалася черга авто за „Ауді”.

- Їхав по трасі, коли переді мною різко загальмувала “Ауді”, я не встиг вповільнити рух і в’їхав у неї, - розповідає водій мікроавтобуса “Мерседес”. - Ззаду в мене в’їхав інший бус. Я ще не оговтався від того, що трапилося. Не можу нічого розповідати.

Першою у колоні автомобілів стояла “Ауді” з закордонними номерами. Ззаду в неї врізався вантажний мікроавтобус “Мерседес Спринтер”. У нього – ще один “Спринтер”, цього разу пасажирський. Зліва на віддалі від інших авто стояв розвернутий проти напрямку руху легковий “Сітроен”. За кілька кроків від нього - повністю зім’ята “Мазда”. А вже віддалік від усіх стояв “ГАЗ”, який кілька разів перекинувся та став на колеса. Автомобілю повністю розтрощило дерев’яні борти. Кабіна вся у вм’ятинах, однак зберегла свою цілісність. Як розповів водій ГАЗу, він перекинувся через те, що „Мазда” в’їхала в нього на швидкості.

У Тернополі зіткнулися шість авто, четверо людей потрапили до лікарні, водії в шоці, фото-1
У Тернополі зіткнулися шість авто, четверо людей потрапили до лікарні, водії в шоці, фото-2
У Тернополі зіткнулися шість авто, четверо людей потрапили до лікарні, водії в шоці, фото-3

Коментарі

Оголошення
live comments feed...