• Головна
  • Щепановський апелює, пайовики шукають іншого
17:04, 21 червня 2011 р.

Щепановський апелює, пайовики шукають іншого

Як ми вже повідомляли (http://www.0352.com.ua/article/60394), поки Щепановський під арештом, депутати міськради прийняли рішення передати частину недобудованих будинків пайовикам.

Наразі доля шести таких будинків буде в руках тих зневірених людей, котрі вклали у будову гроші. Як стало відомо, зранку в четвер в Тернопільській міській раді відбудеться зустріч-нарада представників міської влади із пайовиками та представниками фірм-претендентів на здійснення добудови вищевказаних об'єктів.
Зеновій Щепановський, знаходячись під арештом вже протягом тижня, ніяк не може вплинути на ситуацію. Попередньо він просив відтермінування рішень до 23 червня і обіцяв залагодити справи: знайти можливість повернути гроші дольовикам, чиї будинки на стадії нульового циклу і завершити вже почате будівництво житла. Дольовики погодилися, проте самого Щепановського було арештовано.
Як стало відомо, З.Щепановський подавав апеляцію і просив змінити рішення щодо перебування його під вартою в якості запобіжного заходу, проте апеляцію було відхилено.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...