Лісова пісня... Чарівна історія про справжне кохання, яке спіткало молоду дівчину та парубка на лоні природи Карпат.. Хто з нас ще в молодості не захоплювався цією дивовижною історією? Мабуть кожен памятає страждання Мавки та її коханого. Але у справжньому житті все набагато простіше. И не дивлячись на те, нам увесь час хочется відчувати казку. Бо казка живе в кожному з нас навіть коли ми стаємо дорослими. Бо в казках мудрість, накопичена століттями.

    Казка сьогодення - це готель у мальовничому Трускавці "Лісова пісня". Місце, яке зачаровує с першого погляду кожного, хто тільки раз його побачить. І недарма. Бо "Лісова пісня" це не просто місце відпочинку, а ще це місце, де кожен може додати собі сил да підтримати своє здоров҆я. Якщо ви почнете пошук місця відпочинку надписом Трускавець готели в інтернеті, то вашу увагу одразу пригорне до себе саме "Лісова пісня". "Лісова пісня" розташований серед чудового лісу, аромати якого відчутні навіть у кімнатах готелю.    Чудовий справжній відпочинок для всієї родини можливий завдяки чудовій розвиненій інфраструктурі готелю. Це й фітнес-центр, дитячий майданчик, сауна, зал для проведення конференцій. Зручні номери готелю дозволяють усім відвідувачам відчути себе на першокласному курорті незалежно від їхньої вартості.  

    Окрім усього цього, не можна залишити без уваги й те, що "Лісова пісня" має в своєму арсенали ще лікувальну базу. Діагностичне, бальнеологічне, фізиотерапевтичне обладнання допоможе вам покращити своє здоров҆я, та здоров҆я усієї родини. Послуги косметолога, консультації лікарів усіх напрямків можливі у будь-який момент. Прогулянки лісом за теренкурами стануть справжніми туристичними пригодами для тих, хто полюбляє активний відпочинок. А свіже повітря зробить ваші відчуття ще біль яскравими.  

     Стосовно харчвання, то у "Лісовій пісні" діє система під назвою "шведська лінія", яке вже завоювала прихильність багатьох відпочиваючих по всьому світу. Якщо ві переймаєтесь своїм здоров҆ям, то спеціально для вас повари та лікарі "Лісової пісні" створили дїєтичний стіл, тобто спецільні страви, які ви можете скоштувати на свій смак. 

Для бажаючих заробити дії спеціальна пропозиція стосовно придбання номера у власність. Чудові умови придбання відкриють для вас можливість не тільки відпочинку, а ще й стабільного заробітку. Приїзжайте до "Лісової пісні"! Тут завжди раді.