• Головна
  • В Тернополі роботу ЖЕКів контролюють щоденно
22:27, 21 червня 2011 р.

В Тернополі роботу ЖЕКів контролюють щоденно

21 червня міський голова Сергій Надал, керівники ЖЕКів, комунальних підприємств та журналісти здійснили об’їзд міста та оглянули стан житлово-комунального господарства. У Тернополі контроль за роботою ЖЕКів відбувається щоденно, представники управління житлово-комунального господарства кожного ранку об’їжджають місто та контролюють благоустрій території, повідомляє прес-служба міської ради.

Після 18 год. кожного дня міський голова Сергій Надал намагається побувати в якомусь з міських дворів, почути думку мешканців про роботу ЖЕКів, врахувати зауваження та побажання тернополян.

«Нещодавно завершився двомісячник благоустрою. До покращення стану благоустрою долучилися усі служби міської ради та громадськість Тернополя. Сьогодні оглядаючи місто ми маємо можливість наочно зафіксувати результати двомісячника благоустрою та щоденної роботи комунальних служб. Крім того, ми щодня спілкуємось з мешканцями та враховуємо усі їхні зауваження та пропозиції щодо покращення роботи ЖЕКів та комунальних служб міської ради», - зазначив міський голова Сергій Надал.

Під час об’їзду міста оглянули двори будинків, де був проведений капітальний ремонт покриття доріг, а також встановлено нові бордюри, а саме: вул. Стуса, 8, вул. В. Стуса, 10, бульв. С. Петлюри, 3, вул. Вербицького,7, вул. Братів Бойчуків, 5, вул. Братів Бойчуків, 9. Завдяки цим роботам до даних вулиць можна буде не повертатися десятки років.

«Один двір обійшовся у понад 200 тисяч. Зроблено близько 2000 квадратних метрів, а середня вартість виходить від 220 до 240 гривень за квадратний метр. Але це в загальному – з водовідведенням, з демонтажем старих бордюрів, з укладанням нових, з асфальтуванням, з підготовчими роботами. Тобто в сукупності виходить більше 200 гривень за квадратний метр», - зазначив заступник міського голови Владислав Стемковський.

Такий ремонт – задоволення не з дешевих, пояснює Владислав Стемковський. Тому до якості його виконання ставитимуть високі вимоги. Зокрема, оформлятимуться гарантійні паспорти, які будуть гарантією того, що всі недоліки виконавець робіт буде зобов’язаний усунути за свій рахунок у триденний термін. Якщо ж він цього не зробить, ділянку відремонтує інша організація, а рахунок виставлять попередньому виконавцеві робіт.

В Тернополі роботу ЖЕКів контролюють щоденно, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...