• Головна
  • Вчимося вимірювати тиск з автоматичними тонометрами Dr.Frei.
Реклама
19:43, 28 серпня 2014 р.

Вчимося вимірювати тиск з автоматичними тонометрами Dr.Frei.

Реклама

Який артеріальний тиск при гіпертонії?

 Артеріальна гіпертонія є вельми поширеною  серцево-судинну патологію. Згідно з останніми статистичними даними це захворювання спостерігається у більш ніж третини всього дорослого населення.

Якщо у людини спостерігається тривале підвищення АТ, то існує великий ризик того, що у людини артеріальна гіпертонія . Відразу ж напрошуються наступного роду питання - який АТ прийнято вважати нормальним, і які показники АТ повинні насторожити людину?

Тонометри Dr.Frei допоможуть Вам та Вашим рідним попередити гіпертонію

 Артеріальну гіпертонію дуже часто іменують ще артеріальною гіпертензією. Даний стан супроводжується досить стійким і тривалим підвищенням АТ. Виявити дану патологію вдається за допомогою тонометра - приладу,  котрий застосовують для вимірювання АТ.

На сьогоднішній день існують різні моделі автоматичних тонометрів Dr.Frei.  Незважаючи на таку різноманітність, усі тонометри вимірюють всього лише два показника тиску - це діастолічний і систолічний тиск.

Як правило, вимірюючи АТ, людина отримує дві цифри, одна з якої вказує на рівень діастолічного тиску, а інша - систолічного тиску. Формула нормального АТ наступна: 120/80 мм. ртутного стовпа, при цьому сто двадцять - це рівень систолічного тиску, тобто в артеріях в момент скорочення серця і викиду крові в кровоносні судини, а вісімдесят - це рівень діастолічного тиску, тобто в артеріях в момент розслаблення серця.

Прилад для контролю артеріального тиску - автоматичний тонометр Dr.Frei

Прилад для контролю артеріального тиску - автоматичний тонометр Dr.Frei

Автоматичні тонометри Dr.Frei відрізняються від всіх інших такими показниками:

  • швейцарською якістю;
  • своєю компактністю;
  • високою точністю;
  • простотою використання;
  • можливістю вимірювання пульсу;
  • визначення виду аритмії;
  • пам'ять попередніх вимірювань та ін.

За допомогою даних приладів вдається отримати показники як АТ, так і частоти пульсу. Їм властиве запам'ятовувати і попередні вимірювання, що дає можливість лікарям відстежувати динаміку зміни рівня тиску в кожному конкретному випадку.

Як правильно користуватись тонометром?

Існують декілька правил вимірювання АТ:

  • Слід повністю відмовитися від вживання кави, спиртних напоїв і міцного чаю, а також куріння, так як даними напоям і тютюну властиво підвищувати АТ. В день вимірювання АТ не варто застосовувати і краплі для очей або носа, до складу яких входять компоненти, що сприяють підвищенню тиску.
  • Положення  людини і обстановка.  Вимірювати АТ слід в повній тиші, людині потрібно сісти якомога зручніше в крісло чи на стілець, спертися спиною на спинку стільця і покласти руку на стіл або підлокітник крісла
  • Установка манжети. Перший крок вимірювання АТ за допомогою автоматичного тонометра Dr.Frei. Манжету тонометра слід розмістити на середній частині плеча. Нижній її край повинен розташовуватися на відстані двох з половиною сантиметрів від верхнього краю ямки ліктя. Трубки, призначені для подачі повітря, повинні знаходитися прямо по серединній  лінії плеча
  • Вимірювання АТ. Поки тонометр працює, зберігайте повний спокій - не варто рухати рукою, хвилюватися або розмовляти. Автоматичний тонометр Dr.Frei самостійно вимірює тиск, все що потрібно – це надіти манжету и натиснути на одну кнопку и результат з'явиться на дисплеї.

Вже через п'ять хвилин можна виміряти тиск ще раз. Спочатку лікарі радять вимірювати тиск як на лівій, так і на правій руці, після чого міряємо тиск тільки на тій руці, яка показує найвищий рівень тиску.

Деталі читайте на офіційному сайті: www.dr-frei.com/ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...