• Головна
  • Рятувальники продовжують допомогати сім`ям, які приїжджають із Луганська до Тернополя (фото)
20:00, 30 серпня 2014 р.

Рятувальники продовжують допомогати сім`ям, які приїжджають із Луганська до Тернополя (фото)

29 серпня о 23:50 співробітники обласного Управління ДСНС зустріли на залізничному вокзалі Тернополя сім'ю із Луганської області: двоє дорослих та дві дитини, для тимчасового проживання в Тернопільській області.

З’ясувавши проблеми і побажання людей, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій організували їх доставку до тимчасового помешкання. Наразі усі вони забезпечені житлом і всім необхідним та щиро вдячні рятувальникам за надану допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #рятувальники #Луганськ

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...