• Головна
  • Вода збирає кривавий урожай на Тернопільщині
10:45, 2 вересня 2014 р.

Вода збирає кривавий урожай на Тернопільщині

31 серпня близько 21:00 на Тернопільському ставі під час прогулянки на теплоході впав за борт та втопився 26-річний чоловік.

На даний час тіло чоловіка не виявлено, продовжуються пошукові роботи працівниками Тернопільської рятувально – водолазної станції. Обставини нещасного випадку встановлюються.

1 вересня в селі Медин Підволочиського району в місцевому ставі втопився 44-річний місцевий житель. Попередня причина смерті – утоплення.

Загалом з початку 2014 року на водоймах Тернопільської області загинули 42 людини, з них четверо неповнолітніх.

Не зважаючи на чисельні застереження рятувальників не всі громадяни усвідомлюють, яку небезпеку може нести вода для тих хто поводить себе надто безпечно і необачно наражаючи своє життя, а іноді і життя інших на небезпеку.

Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до жителів області з проханням дотримуватись елементарних правил, які дозволять вберегти ваше життя та здоров’я від небезпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #водоймища #утоплення
Останні новини
ТОП новини
"65-річним пенсіонерам добряче збільшать пенсію, але є умова": що потрібно зробити, аби виплати зросли
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Українців у США депортовують навіть із документами: деталі затримань і масових рейдів ICE
Оголошення