• Головна
  • Тернопільські електронні ЗМІ мають до кого молитися
10:01, 25 червня 2011 р.

Тернопільські електронні ЗМІ мають до кого молитися

Іван Павло II стане покровителем електронних ЗМІ. Його обрали в інтернет-обговоренні серед інших кандидатів, - повідомляє ТСН.
В інтернет-обговоренні кандидатів згадувалися священик і журналіст Максиміліан Колбі, який загинув у концтаборі, а також священик Педро Регаладо, який міг з'являтися в кількох монастирях одночасно.
Репортери Риму довго вибирали відповідного святого на роль покровителя всіх працівників "комунікацій електронної ери", а зрештою попросили Папу Римського Бенедикта ХVI призначити святого-покровителя електронних ЗМІ. Найбільш відповідною кандидатурою репортери визнали попередника нинішнього Папи Івана Павла II. З цим проханням до Папи 22 червня звернувся голова Асоціації римських хронікерів Романо Бартоліні на колективній аудієнції у Ватикані.

Терміни канонізації польського понтифіка Івана Павла II ще не названі, але журналісти схилилися саме до його кандидатури: за життя Іван Павло II приділяв чимало уваги питанням технологій, а також використанню їх у сферах комунікації.

Нині покровителем усіх журналістів і письменників вважають святого Франциска Сальського, який прославився як письменник.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...