• Головна
  • На Тернопіллі за підпис вимагали 3 тисячі гривень
09:48, 27 червня 2011 р.

На Тернопіллі за підпис вимагали 3 тисячі гривень

Тернопільські міліціонери найчастіше фіксують факти хабарництва, де за підпис державні служителі вимагають кругленькі суми  - повідомляє Управління МВС в Тернопільській області. За погодження земельного проекту чиновниця вимагала 3 тис.грн. хабара.
Свій підпис на проекті землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідальна особа управління земельних ресурсів Монастириського району оцінила у 3 тис. грн. До керівниці із проханням виготовити необхідну документацію для узаконення рішення про виділення земельної ділянки звернувся приватний підприємець. Одна з сільських рад району надала чоловікові для користування та ведення господарства 1,5 га земельних угідь. Щоб стати повноправним власником, підприємець повинен був виготовити проект землеустрою і погодити його у районному управлінні земельних ресурсів.
Здавалося, усе позаду – є рішення сільради, виготовлений проект, тільки підпис керівництва управління поставити – і можна господарювати на землі. Та не так сталося, як гадалося. Чиновниця, чий підпис мав красуватися на документі, вирішила поторгуватися за надані їй державою повноваження. Вона завірить проект за умови, якщо отримає 3 тис.грн., – принаймні, про це службовець відкрито натякнула підприємцеві. Давати задній хід чоловікові вже не було куди, адже стільки зроблено заради того, щоб отримати земельний пай.
Через декілька днів зустріч відбулася. Тільки побачивши на робочому столі потрібну суму, держслужбовець вдарила печатку та розмашисто поставила на документі підпис. Але гонор чиновниці змінився на страх, щойно до робочого кабінету зайшли співробітники обласного управління боротьби з економічною злочинністю. Зловмисницю взяли на гарячому. Під час особистого огляду були вилучені гроші, що стали предметом хабара.
На даний час проти затриманої порушено кримінальну справу за частиною другою статті 368 Кримінального Кодексу України – отримання хабара службовою особою.Коментарі

Оголошення
live comments feed...