• Головна
  • Пріоритети тернопільської міліції
15:00, 27 червня 2011 р.

Пріоритети тернопільської міліції

Права і свободи людей - непорушні, - заявляє Управління МВС в Тернопільській області. 26 червня, до Міжнародного дня на підтримку жертв тортур працівники міліції області урочисто поклали квіти до пам’ятного знаку, встановленого на честь загиблих в роки сталінізму.
МВС України постійно наголошує на найголовнішому пріоритеті у роботі міліції - права і свободи будь-якої людини, як обвинуваченого, так і потерпілого, не повинні бути порушені. Правоохоронці займають принципову позицію щодо тих співробітників, які не дотримують законів. Адже, на думку міністра внутрішніх справ нашої держави Анатолія Могильова, жодна дія чи мета працівників міліції не виправдовує те, що порушено права і свободи будь-якої людини.
За кожною заявою про неправомірні дії працівників міліції відповідні служби проводять ретельну перевірку, порушників звільняють з роботи.
Правоохоронці виступають за дотримання Конвенції 1984 року проти тортур та інших жорстоких видів покарань, яка набула чинності 26 червня 1987 року. Права людини, яку затримали, а також осіб, яких утримують, мають бути належно дотримані. До усіх, хто перебуває під слідством, має бути застосований принцип презумпції невинності, а усі звинувачені мають право на конфіденційність. Саме такими є вимоги керівництва обласного УМВС до кожного працівника органів внутрішніх справ.

Пріоритети тернопільської міліції, фото-1

Коментарі

Оголошення
live comments feed...