21:11, 27 червня 2011 р.

Кращі молоді тернополяни

За вагомі трудові та громадські здобутки, особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики грамотами обласної державної адміністрації нагороджено активних учасників молодіжного життя краю, лідерів.

За інформацією ТОДА, відзнаки молоді вручив В.А. Хоптян, який привітав юнаків та дівчат з нагоди Дня молоді України та передав їм побажання від Президента України Віктора Януковича.

«Ви зростали разом із нашою незалежною державою. Цього року їй виповнюється 20 років. Ви - ровесники незалежності, ви - свідки перших кроків вітчизняної демократії. Вам тепер доступні усі новітні технології, які роблять ближчим і відкритішим увесь світ», - йшлося у привітанні Глави держави.

Від імені влади області Валентин Хоптян побажав молодим людям здійснення всіх їхніх добрих задумів.

Також він вручив грамоти і подарунки нагородженим, відзначивши:

БАЛУЦЬКУ

Оксану Володимирівну

-

методиста сектору організаційно-масової роботи відділу гуманітарної освіти та виховання Тернопільського національного економічного університету;

 

БАРАНОВА

Костянтина Володимировича

-

голову обласної організації «Союз молоді регіонів України».

 

БАРВУ

Сергія Миколайовича

-

головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації;

 

БІГУСА

Миколу Богдановича

-

референта інструкторства Тернопільської станиці «Пласт – Національна Скаутська Організація України»;

 

БІЛІНСЬКУ

Христину Володимирівну

-

голову Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування»;

 

БУТРИНОВСЬКУ

Уляну Петрівну

-

заступника голови Чортківської районної молодіжної громадської організації «Українська Молодь Христові»;

 

ВЛАДИКУ

Михайла Володимировича

-

Беримівського сільського голову Зборівського району;

 

ВОЛЯНЮКА

Сергія Борисовича

-

члена молодіжного науково-пошукового товариства «Обереги»;

 

ЗАДОРОЖНОГО

Романа Михайловича

-

члена Тернопільської округи молодіжної організації «Пласт – Національна Скаутська Організація України»;

 

КОСЕНКО

Оксану Леонідівну

-

члена Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес»;

 

КУЧУ

Тараса Михайловича

-

голову Тернопільського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта»;

 

ЛИТВИН

Надію Андріївну

 

-

голову ради старшокласників Тернопільського району «Діти сучасності»;

 

ЛОЗИНСЬКУ

Віру Володимирівну

-

режисера дитячого зразкового театру «Дюймовочка» Підволочиського районного будинку культури;

 

МАСЛЮК

Марію Володимирівну

-

волонтера Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;

 

МАТІЯШ

Ірину Романівну

-

голову Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта»;

 

МАТВІЇВА

Віталія Володимировича

-

заступника голови Гусятинської районної громадської організації «Спортивний клуб «Збруч»;

 

МОТИЛЬНИЦЬКУ

Наталію Вікторівну

-

волонтера Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;

 

МУРАВСЬКОГО

Миколу Володимировича

-

учня  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озеряни Зборівського району;

 

 

МУЛЯРЧУК  Марію Андріївну

слухача Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України;

 

НІКІТЮК

Олесю Романівну

-

керівника танцювального гуртка Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості;

 

ПАЛИГУ

Тетяну Ярославівну

-

члена Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодий Народний Рух»;

 

ПОГОРІЛОГО

Тараса Степановича

-

головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді Теребовлянської районної державної адміністрації;

 

ПОТРЕБКА

Михайла Петровича

-

виконувача обов’язків голови молодіжної християнської організації «Поклик»;

 

ПРИСЯЖНУ

Христину Олегівну

-

волонтера Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;

 

РУДУ

Марію Ігорівну

-

волонтера Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;

 

САЄВИЧ

Ірину Іллярівну

-

випускницю загальноосвітньої школи І-ІІІ с. Устя-Зелене Монастириського району;

 

СТАНІСЛАВЧУК

Наталію Олексіївну

-

лаборанта хімбаканалізу Товариства з обмеженою відповідальністю «Кременецьке молоко»;

 

СТРИЖАК

Наталію Ярославівну

-

начальника відділу соціальної роботи Козівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

 

ТКАЧУК

Олену Петрівну

-

методиста психологічної служби Лановецького районного методичного кабінету;

 

ТОКАР

Ірину Олександрівну

-

члена Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес»;

 

 

ТРОНТА

Василя Володимировича

-

голову Бучацького районного осередку Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»;

 

ФЕДОРЧУКА

Петра Сергійовича

-

Стіжоцького сільського голову Шумського району;

 

ФЕДЧАКА

Петра Романовича

-

члена правління Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс»;

 

ЮЗЬВАКА

Олега Ярославовича

-

голову Заліщицької станиці «Пласт – Національна Скаутська Організація України»;

 

ЯКИМІВА

Володимира Ярославовича

-

голову Бережанської районної громадської організації – кластеру сільського зеленого туризму «Мальовнича Бережанщина».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...