• Головна
  • Тернопільську «Ниву» позбавлять професійного статусу?
10:07, 28 червня 2011 р.

Тернопільську «Ниву» позбавлять професійного статусу?

Фініта ля комедія", чи "Далі буде"? Сайт "football.ua" з посиланням на газету "Команда" написав цікаві факти...

В понеділок в Києві відбулося засідання Центральної Ради Професійної футбольної ліги України.
Нагадаємо, що а сьогоднішній день в ПФЛ вже включили такі клуби як "Макєєвуголь" (Макіївка, Донецька область), Украгроком (з.Головковка, Кіровоградська область), Славутич (Черкаси) і Реал-Фарм (Південне, Одеська область).

На черзі ще п'ять клубів з Херсонської (Мир і Кристал), Донецької (Авангард), Одеської (СКАД-Ялпуг) областей і Житомира (Арсенал-Житичі). Цій п'ятірці доведеться почекати до 29 червня, коли відбудеться чергове засідання Комітету ФФУ по атестації футбольних клубів України, на якому і визначиться, отримають вони членство в лізі чи ні.

В сезоні 2011/2012 можуть не взяти участь "Рось" з Білої Церкви і "Нива" з Тернополя, котрі не пройшли атестацію. У них є 10 днів з моменту "незараху", щоб усунути всі недоліки і подати апеляцію. Також під питанням знаходяться "Прикарпаття" і "Закарпаття" - через фінансові заборгованості перед своїми гравцями і самою ПФЛ.

P.S. Залишається додати, що команда зараз на канікулах, і перспективи в неї туманні. Начебто ОДА намагається знайти спонсорів серед агропідприємств області, та чи з того щось буде - ніхто не може нічого сказати... А тут ще й ПФЛ...

Коментарі

Оголошення
live comments feed...