• Головна
  • На Тернопіллі заступник головного лікаря вимагала 500 доларів
12:40, 6 липня 2011 р.

На Тернопіллі заступник головного лікаря вимагала 500 доларів

На Тернопільщині під час отримання хабара затримали заступника головного лікаря районної лікарні.

Як повідомила прес-секретар прокурора області Леся ДОЛІШНА, медик вимагала хабар в розмірі 500 доларів США від жителя району за видачу медичного висновку про його непрацездатність для пред’явлення за місцем роботи.

Після того, як заступник головного лікаря 5 липня в приміщенні будинку поліклініки районної лікарні у своєму службовому кабінеті отримала обумовлену суму, її затримали правоохоронці.

Стосовно неї прокурор Ланівецького району порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
Оголошення