Найсміливіший журналіст Тернополя уже зробив свій вибір і задля цього пожертвував своєю роботою (відео)

Без сумніву найбезстрашніший журналіст Тернополя Андрій Шкула, який працює в газеті "РІА+" уже зробив свій вибір. І навіть задля цього пожертвував своєю роботою.

- Після довгих роздумів я вирішив публічно підтримати кандидата в народні депутати мажоритарника-самовисуванця від Тернополя Тараса Пастуха та долучитися до роботи його штабу. Рішення далось важко і не тому, що є сумніви в людині, а тому що така симпатія могла зашкодити професійній журналістській об’єктивності. Та вдалось знайти вихід з ситуації, пішов в відпустку. Тепер мої особисті погляди та переконання, тепер вже точно, не пересічуться з професійною діяльністю.
На питання, чому його вибором став саме Тарас, Андрій відповідає, що вірить йому. Також він запевняє, що не менш важливим є те, що він не є висуванцем політсил і готовий за усі свої вчинки та дії нести персональну відповідальність перед тернополянами.

За словами Андрія, він також неодноразово зустрічався  з Тарасом Пастухом, з яким спілкувались про ситуацію у Тернополі, пише Погляд.

- Є спільне розуміння того, що є деякі біди. Наприклад, ущільнена забудова, яка є однозначно поганою. Корупція на місцях. Непрозоре наповнення бюджету. Власне у тому ми і зійшлися. У баченні зміни тих всіх речей. Забудова має бути на околицях, а не усередині. Корупційні схеми мають бути подолані. Бюджет має формуватись знизу. Власне  у цих речах я бачу і свою позицію. І через це підтримую Тараса Пастуха.

Андрій Шкула тернопільські журналісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі