У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео)

04 жовтня о 05:50 в м. Тернопіль по вул. Вербицького, виникла пожежа в одній із квартир дев’ятиповерхового, багатоквартирного житлового будинку.

Внаслідок пожежі вогнем знищено квартиру на 6-му поверсі та частково пошкоджено балкон квартири поверхом вище.

Станом на 06:00 на місці події було залучено 24 чол. особового складу та 6 од. техніки  3-х пожежно – рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону.

Під час гасіння пожежі рятувальниками було проведено евакуацію 31 людини та врятовано 8 мешканців будинку з них 5 дітей.

На місці події працювала оперативна група Управління на чолі із заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Юрієм Берестецьким.

У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-1 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-2 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-3 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-4 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-5 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-6 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-7 У Тернополі через пожежу у багатоповерхівці 31 людину було евакуювано (фото, відео), фото-8
Тернопіль пожежа багатоповерхівка евакуація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі