Тернопільських паркувальників перевдягнули в нову форму (фото)

Нову форму видав паркувальникам новий оператор платного паркування у Тернополі.

Нагадаємо, це Микола Мисенко, який почав працювати вже з кінця вересня.

- Ця форма оранжевого кольору, хоча спершу ми хотіли зробити її жовтою. Але потім це бачення змінилося, адже оранжевий більш звиклий для тернополян, - розповідає 20хвилин Микола Мисенко. – Куртка пошита із водонепроникної тканини, яка захищатиме від дощу та снігу. Причому ця куртка подвійна. Під низом є ще й жилетка на теплу пору. 
На куртці є бейджик з фотографією, іменем та прізвищем паркувальника і печаткою оператора, на спині напис - паркувальник. На кишені також нашиті прапорці України та Євросоюзу.

- Ми спеціально нашили ці прапори, щоб вони нагадували водіям, що ми йдемо в Європу, - каже Микола Мисенко.

Саме у такій формі має бути паркувальник у Тернополі, наголошує пан Мисенко. Всі інші – самозванці, бо і такі трапляються у нашому місті.

- Ця форма пошита на замовлення, її ніде не купиш, - каже пан Мисенко.

Найближчим часом новий оператор планує розмістити на парківках вивіски, де буде його ім'я, прізвище та телефон. Також планує нанести розмітку на парківках, проте чекає на більш сприятливу погоду. А згодом оператор візьметься за вирішення питання оплати за паркування шляхом мобільного зв'язку.

До слова, у Тернополі діє 9 платних парківок. Година паркування коштує 4 грн.

Тернопільських паркувальників перевдягнули в нову форму (фото), фото-1 Тернопільських паркувальників перевдягнули в нову форму (фото), фото-2 Тернопільських паркувальників перевдягнули в нову форму (фото), фото-3
Тернопіль паркувальники нова форма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі