• Головна
  • В Тернопільській ОДА готуються до терактів
12:30, 9 жовтня 2014 р.

В Тернопільській ОДА готуються до терактів

Перевірити готовність органів управління та сил медичних закладів, волонтерських структур до випадку масового ураження людей під час терористичних актів планують найближчим часом на Тернопільщині.

Про такі наміри учора на засіданні колегії управління з питань цивільного захисту населення розповів начальник управління з питань цивільного захисту населення ОДА Іван Бабій.

«Також вдосконалимо організацію роботи стосовно медичного захисту населення. Зокрема, перший пункт тренувань буде відображати надання медичної допомоги постраждалим у випадку проведення АТО на території області. До участі долучаться представники громадських організацій медичного спрямування. Також під час тренувань зрозуміємо, наскільки ефективні плани реагування органів управління та сил цивільного захисту області при у разі виникнення метеорологічних явищ, обмеження та припинення постачання електроенергії, газу, у разі аварій на об’єктах життєзабезпечення», – розповів про план навчань Іван Бабій.

Проведення заходу запланували на завтра, 10 жовтня.

Загалом, за словами Івана Бабія, план заходів щодо запобігання техногенної та природної небезпеки під час осінньо-зимового періоду попередньо затвердили на засіданні обласної комісії. Також тривають протихімічні та протирадіаційні заходи, технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту, накопичення матеріального резерву районів на запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бабій #теракт
Оголошення
live comments feed...