Тернопільських активістів не допустили на суд у справі грузина-«сутенера»

В Апеляційному суді сьогодні, 15 жовтня, провели судове засідання у справі грузина Шалви Стояна, якого суд першої інстанції засудив до шести років тюрми за сутенерство. Утім, активістам, які підозрюють що справу проти іноземця сфабрикували, на нього потрапити не вдалось.

Громадянина Грузії намагається підтримати відомий у Тернополі борець «із  системою», активіст Віталій Сороколіт. Із Стояном він познайомився в ізоляторі тимчасового тримання, де і ознайомився із процесуальними документами. Після цього зробив висновок – справу міліціонери розкрутили задля «виконання плану».

- Вийшло сьогодні дуже цікаво: усіх тих громадян, які прийшли підтримати Шалву, на вході відправляли в один і той же зал, - каже Віталій Сороколіт. – Ми дочекались уже 13-ї години, зрозуміли, що усі інші справи, призначені на сьогодні у цьому залі, розглянули. Почав з’ясовувати і виявилось, що усім нам сказали іти в один зал, а засідання провели в іншому залі. 

Про проведення засідання пану Сороколіту повідомив згодом адвокат грузина. Він разом із активістами очікував початку судового засідання в одному залі, однак після дзвінка на мобільний вийшов із приміщення, пише 20хвилин.

- Як повідомив він мені, наступне засідання буде 22 жовтня, - додає пан Сороколіт. –Але його нібито проведуть у закритому режимі.

Тернопіль активісти суд грузин-сутенер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі