На Тернопільщині діти зробили маскувальну сітку для бійців АТО

Жителі Тернополя відправили чергову допомогу в зону АТО.

«Відправляємо допомогу для військових – продукти харчування та теплі речі. Рідні, близькі люди бійців формують передачі, є передачі адресні. Крім того, надсилаємо речі, які принесли благодійники. Будемо доставляти нашим землякам, які служать в зоні АТО. Є бійці, особисті речі яких під час обстрілу згоріли, відповідно теплі речі вирішили передавати в першу чергу таким солдатам, – розповідає представник Самооборони Майдану Тернопільщини Юрій Моргун. – Ми встановили тут (у штабі Самооборони Тернопільщини – ред.) в’язальний верстат. По мірі можливості наші волонтери в’яжуть теплі шапочки для військових. Як вони  виготовляються – передаємо бійцям АТО. Люди приходять і допомагають нам. Багато жінок приносять нитки або тканину, інші – хто має відповідні навики і технічні засоби, займаються пошиттям і в’язанням теплих речей. Є старші жіночки, які руками на спицях в’яжуть шкарпетки».

Разом з продуктами та теплими речами в зону АТО передали маскувальну сітку, яку зробили діти в одному з сіл Підгаєцького району. Школярі також спекли солодощі для українських військових. Маскувальна сітка, яку відіслали тернополяни в зону АТО, орієнтовно сім метрів завдовжки. Як розповідають волонтери Самооборони, така сітка виготовляється приблизно за два дні, якщо над нею працюють близько 10 осіб. Спочатку треба нарізати стрічками матеріали різного кольору, а потім вплітати їх в сітку, пише газета День

Тернопільські волонтери надіслали бійцям АТО також буржуйки, які виробили народні умільці. “Передаємо буржуйки, які наші майстри роблять з газових балонів, з бочок. Вони різної конструкції, саме для того, щоб в зимовий час можна було обігрівати намети. Там (на місці дислокації українських військових) не так холодно, як вітряно, тому бійці потребують засобів обігріву. Враховуючи те, що  наша промисловість не виробляє буржуйки, або випускає занадто дорого – наші народні умільці пристосували для цього різні речі ”, – каже представник Самооборони Майдану Тернопільщини Юрій Моргун.

Тернопільщина діти маскувальна сітка для бійців АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі