Львівські дизайнерки покажуть у Тернополі модель України

18 жовтня у "Бункермузі" о 20.00 відбудеться благодійний показ мод успішних львівських дизайнерок Ірини Лисої та Ольги Стеблак "Моя країна. Модель". 

"Арт-галерея "Бункермуз" започаткувала напрям модних показів із представлення колекції тернопільської дизайнерки Катерини Тимочко.Цього разу ми запросили молодих стилістів одягу зі Львова. Після показу "Моя країна. Модель" кожен зможе придивитися до речей у шоу-румі, а також придбати їх. Зважаючи на ситуацію, цей показ буде благодійним — 50% отриманих від продажу грошей, буде передано Логістичному центру допомоги бійцям АТО в Тернополі для придбання необхідного нашим армійцям. Окрім того, ми підготували сюрприз — одяг демонструватимуть відомі люди Тернополя", — розповіла ТВ арт-директор "Бункермуз" Альона Макух.

Колекція "Стігмергія", яку представить Ольга Стеблак, присвячена соціальній взаємодії та самоорганізації."Люди - соціальні істоти. Мода - соціальне явище. Вона має свої мітки, які стимулюють активність людей, наприклад, купувати речі. Це — колір, форма та декорування, які несуть інформацію. Колекцію склали 12 ансамблів жіночого та чоловічого одягу. Доповнюють її довгі шалики з принтами-прислів'ями про війну", - зазначила дизайнерка.
Вхід на показ вільний.

Тернопіль благодійний показ мод дизайнери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі