У Тернополі двоє злодіїв здійснили серію крадіжок автомобілів

Незаконний заробіток обрали для себе двійко жителів обласного центру. Чоловіки підозрюються у скоєнні серії крадіжок з  автомобілів не тільки у Тернополі, а й у районах області.

До  Тернопільського міського  відділу міліції почали надходити повідомлення від жителів обласного центру про крадіжки з їхніх автівок. З транспортних засобів зливали паливо та викрадали цінне майно. Спосіб скоєння правопорушень наштовхував правоохоронців на думку, що до крадіжок причетні одні й ті ж самі особи. І не помилилися.  В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники міліції вийшли на слід злодіїв.

Як повідомив начальник Тернопільського міського відділу міліції Петро Гукалюк, причетними до  крадіжок виявилося двоє тернополян 34 та 47 років. Чоловіки приятелювали. Проблеми із  Законом у них не вперше – у обох за плечима судимості за майнові злочини. Через протиправний спосіб життя та вживання наркотичних засобів дружини покинули обох чоловіків. Однак замість спробувати знайти законний заробіток, горе-товариші вирішили знову взятися за старе.

Об’єктом для злочинних посягань зловмисники обрали автомобілі. Вешталися дворами, придивлялися до автівок. Вибирали здебільшого моделі вітчизняного виробництва, без систем сигналізації, які можна легко відчинити. З машин викрадали усе цінне, що потрапляло до рук: автомагнітоли,  відеореєстратори та навіть робочі інструменти. Крадений товар несли до ломбарду, пальне продавали. Гроші чоловіки витрачали на власні потреби.

Правоохоронці перешкодили крадіям продовжувати чинити протиправне. Наразі  чоловіків підозрюють у скоєнні п’яти  крадіжок. Правоохоронці продовжують перевіряти їх на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території області.

Відносно підозрюваних відкрито кримінальне провадження за частиною 2статті 185 (крадіжка). Триває досудове розслідування.

 

Тернопіль двоє злодіїв серія крадіжок автомобілів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі