Сьогодні 15 тернопільських працівників ДАІ виїхали в зону АТО

18 жовтня для несення служби по забезпеченню безпеки дорожнього рух на дорогах у зоні проведення антитерористичної операції виїхали 15 досвідчених працівників Державтоінспекції Тернопільщини. Вони замінять своїх колег, які уже понад місяць несуть службу на Сході України.

Провести співробітників ДАІ, які виїжджають у зону АТО, завітали керівник обласної міліції Василь Облещук, представники громадських організації, духовенство, рідні та друзі.

Священики Тернополя провели богослужіння, освятили службові автомобілі та працівників ДАІ, які нестимуть службу на сході країни. Кожному з них надали невеликі іконки та молитовники.

Начальник обласного управління внутрішніх справ, полковник міліції Василь Облещук, побажав працівникам ДАІ з честю виконувати поставлені завдання і живими та здоровими повернутися додому.

Останні настанови своїм підлеглим надав начальник управління ДАІ в області полковник міліції Андрій Матрифайло, який побажав добросовісного несення служби у цей нелегкий для країни час та якнайшвидшого повернення на Тернопільську землю.

Завдяки зусиллям керівництва обласної Державтоінспекції та міліції, громадських організації, небайдужих громадян співробітники ДАІ забезпечені всім необхідним.

На схід України виїхали працівники управління ДАІ, роти дорожньо-патрульної служби, ДАІ Тернополя, Монастириського Підгаєцького та Теребовлянського районів. На сьогоднішній день, вже 70 працівників ДАІ області пройшли службу в зоні АТО.

15 тернопільських працівників ДАІ зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі