
13:00, 22 жовтня 2014 р.
У Тернополі знову горять сміттєві баки
22 жовтня о 01:44 виникла пожежа сміття в сміттєвому контейнері по вулиці Володимира Великого міста Тернополя.
Внаслідок пожежі вогнем знищено сміття. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:16, 11 червня
2
10:04, 18 червня
13:29, 12 червня
