• Головна
  • Чому важко припаркувати автомобіль біля торгівельних та розважальних центрів Тернополя?
19:30, 22 жовтня 2014 р.

Чому важко припаркувати автомобіль біля торгівельних та розважальних центрів Тернополя?

На даний час, проблема паркування транспортних засобів в центральній частині Тернополя, біля ринку чи інших торгівельних центрів  досить актуальна.

Нерідко водії припарковують свої транспорті засоби з грубими порушеннями вимог Правил дорожнього руху, що значно утруднює проїзд, відповідно сприяє утворенню заторів. Непоодинокі випадки, коли водії ставлять свої автомобілі на місця передбачені для стоянки водіїв-інвалідів.

Ще раз нагадати водіям вимоги Правил дорожнього руху щодо паркування транспорту в місцях передбачених для водіїв-інвалідів взялися 22 жовтня працівники ДАІ.  

Як розповів журналістам, заступник начальника УДАІ УМВС України в області Олег Турлай – «Одним із болючих питань залишається порушення водіями правил зупинки, стоянки. Ми всі розуміємо що іноді досить важко припаркувати свій автомобіль біля торгівельних чи розважальних центрів, лікувальних закладів, відповідно водії  паркують свої автомобілі в місцях, де це дозволено лише інвалідам, порушуючи цим самим вимогу дорожнього знаку 3.34 , 3.35 «Зупинку-стоянку заборонено», де відповідно є табличка 7.18 «Крім інвалідів». Водії з розуміння повинні відноситися до людей, які мають певні фізичні вади і не займати на парковках місця, що відведені для інвалідів».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Припаркувати автомобіль #торгівельні чи розважальні центри Тернополя
Останні новини
Оголошення
live comments feed...