Війна за дитмайданчик на вул. Гнатюка у Тернополі продовжується

Дитмайданчик спочатку у дітей просто забрали, а тепер ще й хочуть забудувати, скаржаться жителі вул. Гнатюка.

Як заявляють активісти, дитмайданчик був переданий родичу Михайла Гладкого за сприяння Сергія Надала. А згодом ділянку землі, на якій колись грались діти продали під забудову багатоповерхівок. 

- Ми звернулись в прокуратуру, - каже представник громади Євген Голоюх. - Прокуратура поновила справу. Оскільки передача цієї ділянки землі була незаконна. Ми хочемо, щоб дитмайданчик повернули дітям. Але рішення про призупинення забудови прокуратура скасувати не може.

Тобто, суддя позов про призупинення забудови відхилив. Крім цього активісти програли вже не один суд.

За словами активістів, попри те, що на них неодноразово "давили" та намагались "домовитись", вони всіма можливими способами відстоюватимуть дитмайданчик і не дозволять його забудувати, пише 20хвилин.

- Був такий випадок, коли ми з дітьми почали прибирати майданчик і відразу приїхав теперішній власник ділянки Ільчук і почав вимагати, щоб ми залишили територію, - кажуть активісти. - Він повісив веб-камеру на будинку, щоб спостерігати за територією. Це напевно його персональна вебка, ми це ще вияснимо, хто і за яким правом спостерігає чи то за майданчиком, чи то за нами.

Тернопіль війна дитмайданчик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі