Чи готова Тернопільщина до проведення позачергових виборів?

Тернопільщина повністю готова до проведення позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня.

Про це повідомив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра під час селекторної наради під головуванням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, яка відбулася у режимі відеоконференції 23жовтня.

«На Тернопільщині працюють 1183 виборчих дільниці, з яких  - 1155 звичайних і 27 спеціальних, - наголосив Леонід Олексійович. – На постійному контролі облдержадміністрації - питання матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць.  Для нас дуже важливо, щоб під час виборів не було правопорушень. Тому до охорони громадського порядку буде залучено понад 1274 працівники міліції та стільки ж членів громадських формувань, волонтерських організацій».

За словами заступника голови ОДА, вживаються заходи  щодо посилення  охорони при транспортуванні бюлетенів та виборчої документації з місць проведення виборів до ОВК і ЦВК.

«Громадська безпека і дотримання виборчого законодавства, - це пріорітет у нашій роботі, - констатував Леонід Бицюра. – Ми докладемо усіх зусиль, щоб вибори пройшли чесно та прозоро».

Тернопільщина проведення позачергових виборів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі