Для тернополян проведуть «курс молодого бандерівця»

Тернополян, які хочуть долучитись до Громадського руху України та допомагати бійцям АТО, запрошують на безкоштовні семінари «Вільні люди: курс молодого бандерівця».

Заняття, за планом, проводитимуть протягом двох днів — 8-9 листопада. Але зареєструватися потрібно не пізніше 4 числа.

Організаторами Всеукраїнського проекту є ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” спільно з Міністерством молоді та спорту України.

- До цих семінарів можуть долучитися всі охочі, – каже один із організаторів проекту – ван Кішка. – Ми запрошуємо молодь, яка не входила у жодну громадську організацію.

Під час семінарів представники та активісти багатьох громадських організацій, зокрема «АнтиТабачної кампанії», Податкового та Мовного майданів, Євромайдану, розкажуть як правильно організовувати та проводити різні акції та мітинги, знаходити однодумців та залучати волонтерів, проводити інформаційні та фандрейзингові кампанії, пише 7днів.

- Молоді розповідатимуть про націоналістичний рух в сучасних умовах, роботу в соцмережах для мобілізації людей, – додає Іван Кішка.- Радитимуть, як шукати контакти і ресурси, співпрацювати зі ЗМІ.

Довідково. Щоб стати учасником семінарів, потрібно заповнити заявку: bit.ly/1uzHnCD. Гостей з інших міст органiзатори семiнару забезпечать проживанням і харчуванням.

Тернопіль "курс молодого бандерівця"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі