Головко – єдиний з нардепів від Тернопільщини, який зумів здійснити «камбек»

Лише один із семи чинних депутатів Верховної Ради від Тернопільщини має шанси знову стати нардепом – це Михайло Головко, який перемагає на окрузі №164.

За нього проголосували 35,58 % виборців (39 тис. голосів), такі дані оприлюднила ЦВК за результатами опрацювання 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій.

Нагадаємо, нашу область в парламенті зокрема представляли голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний та голова обласної організації партії УДАР Ігор Побер, які пройшли по списках. А також мажоритарники Олексій Кайда, Михайло Головко (ВО «Свобода»), Володимир Бойко, Михайло Апостол («Батьківщина») та Іван Стойко («Фронт змін»).

Апостол, який цього разу балотувався від «Народного фронту», як і Стойко, програють на своїх мажоритарних округах кандидатам від блоку Порошенка, а Кайда програє в Тернополі самовисуванцю Тарасу Пастуху.

Побер має непрохідне 67-ме місце у партійному списку блоку Порошенка, не проходить і Деревляний, у якого в списку «Батьківщини» 29-ий щабель.

Бойко на позачергових парламентських виборах не балотувався.

Ще одним представником Тернополя у Верховній Раді був Олег Сиротюк, однак після призначення його у березні 2014 року головою Тернопільської ОДА він склав свій мандат.

Таким чином "камбек" здійснює наймолодший із досвідченої братії нардепів. Наразі Михайло Головко у стінах парламенту найбільше запам’ятався рукопашем, беручи участь у показових бійках біля трибуни.

У Тернополі він зацідив в губи на той час заступнику голови ОДА, одіозному регіоналу Петру Гочу, через що фігурував у кримінальній справі, яку після революції Гідності вдалося "зам’яти". 

Головко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі