Щепановський досі боргує зарплату працівникам

ПП "Тернопільська фірма"Будівельник", яке перебуває у стадії банкрутства, досі не погасило заборгованість перед працівниками.

Станом на 1 жовтня 2014 року на підприємстві борг із зарплаті  складає 166,6 тис. гривень.

Про це сьогодні йшлося на колегії облдержадміністрації.

Чиновники також відзначили, що зберігається диспропорція у рівні заробітної плати. Якщо вірити звітностям будівельних організацій, то виглядає, що будівельники за одну і ту ж роботу отримають платню, яка кардинально різниться.

Скажімо, середня зарплата у будівництві по області становить 2 тис. 455 гривень, тоді як у провідних будівельних організаціях області середній рівень заробітної плати штатного працівника за дев'ять місяців 2014 року становив 3 тис. 856 гривень, що на 91,7 % вище від середньомісячного рівня зарплати по будівельній галузі.

 

Згідно озвучених на колегії даних, за дев'ять місяців 2014 року в області введено 144 тис. кв. метрів  загальної площі житла.

Переважну частину житла введено в експлуатацію у Тернополі – 90,146 тис. кв. метрів.

Без урахування збудованого житла введеного в експлуатацію за Тимчасовим порядком, який у 2014 році не діє, за дев'ять місяців в області збудовано нового житла на 6,7 % більше ніж за відповідний період минулого року.

Тобто попри економічну скруту будівельна галузь продовжує нарощувати оберти.

 

Щепановський будівництво заборгованість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі