• Головна
  • Молодик скоїв за півроку 5 крадіжок на Тернопіллі
11:18, 21 липня 2011 р.

Молодик скоїв за півроку 5 крадіжок на Тернопіллі

Зарадити крадіжкам допомогло взяття під варту. - повідомляє прес-служба УМВСУ. -
У Кременецькому районі Тернопільської області місцеві міліціонери взяли під варту підозрюваного у вчиненні крадіжок. Чоловіка не зупинила кримінальна справа, порушена за фактом крадіжки. Він менше ніж за півроку п’ять разів обкрадав не тільки помешкання людей, а й торгові заклади.
Як розповів начальник райвідділу Василь Крайник, родина підозрюваного переїхала до райцентру з Миколаївщини. Спочатку зловмисник обікрав жителя райцентру, поцупивши з чужого помешкання мобільний телефон, жіночі прикраси, дещо з техніки. Правоохоронці затримали крадія і порушили кримінальну справу. Юнак виявився причетним ще й до крадіжок двох велосипедів та вилазок до місцевого літнього кафе, звідки поцупив першого разу декілька сотень готівки та продукти, а вдруге, не знайшовши грошей, викрав товар на майже чотириста гривень.
Люди терпіли втрати через нестримне бажання юнака до крадіжок. Міліціонери взяли його під варту, щоб зупинити злочини. Кримінальну справу, порушену за п’ятьма епізодами крадіжок, розслідують слідчі райвідділу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...