• Головна
  • Працівники «Текстерно» йдуть на пенсію з допомогою прокуратури
11:15, 5 листопада 2014 р.

Працівники «Текстерно» йдуть на пенсію з допомогою прокуратури

Прокуратура захистила право на пенсію працівників ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно».

Постановою суду за позовом прокуратури зобов’язано ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно» видати уточнюючі довідки працівникам підприємства для отримання пенсії на пільгових умовах згідно вимог законодавства.

Встановлено, що впродовж кількох років посадові особи ВАТ «Тернопільське об’єднання «Текстерно» приймали незаконні рішення про відмову у видачі уточнюючих довідок 50 працівникам для отримання пенсії на пільгових умовах, з урахуванням періоду перебування у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.

Оскільки "Текстерно" давно фактично не працює, то багато працівниць підприємства, маючи змогу достроково вийти на пенсію, звертались до свого керівництва з проханням видати довідки про зарахування до трудового стажу час перебування їх у деркретних відпустках.
Проте керівництво безпідставно їм відмовляло (деяким впродовж 3 років). Тоді жінки звернулись до прокуратури.

З метою захисту прав громадян прокуратура області звернулась з позовом у Тернопільській окружний адміністративний суд до підприємства, з вимогою усунути порушення норм трудового законодавства. У задоволенні позову суд відмовив.

Проте Львівський апеляційний адміністративний суд погодився з позицією прокуратури та скасував рішення суду першої інстанції. Права працівників поновлено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсія #"Текстерно"
Оголошення
live comments feed...