• Головна
  • В Тернополі хочуть облаштувати ще одне футбольне поле
14:00, 10 листопада 2014 р.

В Тернополі хочуть облаштувати ще одне футбольне поле

Проблеми місцевого футболу обговорювали (а точніше, заговорювали) представники місцевої влади та громадських організацій під час круглого столу.

Голова обласного відділення Федерації футболу Володимир Мариновський наголосив, що попри наявність у Тернополі двох футбольних команд,  є ряд болючих проблем.

Зокрема, кількість команд чемпіонату області зменшилася удвічі, матеріальна база є слабкою.

«У Тернополі, щоб проводити різні змагання та чемпіонати, вкрай необхідне ще одне футбольне поле, немає жодного поля із штучним покриттям, є труднощі із розвитком футзалу тощо. Ми просимо владу допомогти нам у вирішенні цього важливого питання», – сказав Володимир Мариновський.

Він додав, що Федерація розробила «Програму розвитку масового футболу в області на 2015-2020 роки» і закликав голову облради Василя Хомінця, щоб її розглянув і затвердив депутатський корпус.

Очільник облради пообіцяв, що дану програму депутати розглянуть у грудні. А також висловив сподівання, що схожі програми розвитку масового футболу приймуть і усі районні ради.

Зрештою, всі присутні мали б розуміти, що дані програми – це всього лиш красива фікція, оскільки чимало обласних програм банально не фінансуються через брак коштів.

Власне учасники круглого столу переконані прямо говорили, що майбутнє місцевого футболу залежить від того, на скільки зможе влада, бізнес, громадськість об’єднатися навколо питання культивації масово футболу.

«На жаль, сьогодні масовий футбол у важкому стані. Розумію, що важкий економічний стан в усій країні. Однак, і влада, і фахівці, і громадські організації повинні спільно вирішувати ті проблеми, які виникають на місцях», – сказав Василь Хомінець.

Як саме заплановано вирішувати озвучені проблеми він не уточнив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#футбол #Хомінець #Мариновський
Останні новини
Оголошення
live comments feed...