• Головна
  • Фільм-спогад зняли про життя Героя Майдану з Тернопільщини (відео)
17:30, 11 листопада 2014 р.

Фільм-спогад зняли про життя Героя Майдану з Тернопільщини (відео)

Фільм-спогад про життя Героя Майдану Сашка Капіноса зняли його друзі. Як пояснюють ініціатори стрічки на початку фільму – потрібно, аби про життя героя , який за неповні тридцять років встиг чимало зробити для України, для виховання патріотичної молоді, для їхнього розвитку, дізнались більше українців. 

І хоч фільм знятий ще влітку, широкому загалу стає відомим саме тепер. За словами матері Сашка – Олени Капінос, фільм-спогад друзі привезли на Тернопільщину ще у серпні, аби показати учасникам патріотичного табору.

 - Сашко хотів організувати патріотичний табір ще два роки тому, - розповідає 20хвилин Олена Капінос. – Збирав документи, але так йому тоді не вдалось. Улітку 2014, вже після смерті, його друзі таки організували табір і назвали його «Волинська Січ ім. Сашка Капіноса». Проходив табір 9-18 серпня. 

Тоді на табір з’їхалось чимало патріотів, побратимів та однодумців Сашка. Вони проводили для учасників – патріотичної молоді 14-21-річного віку майстер-класи із стрільби з лука, бойового гопака, українських танців та ін. Ходили на Козацькі могили. А також презентували стрічку.

-У фільмі діляться спогадами його однодумці, друзі, - додає пані Олена. – Спогади чергуються із відео із тих заходів, які організовував чи учасником яких Сашко був. Це події з 2007.

До слова, патріотичний табір - це не єдиний задум Сашка, який після смерті втілюють у життя чи допомагають втілювати родині його друзі, однодумці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #фільм-спогад #Сашко Капінос #Герой Майдану
Оголошення
live comments feed...