• Головна
  • Боєць з Тернопільщини Володимир Марусич загинув під час обстрілу блокпоста російськими градами
Герої не вмирають!
12:30, 12 листопада 2014 р.

Боєць з Тернопільщини Володимир Марусич загинув під час обстрілу блокпоста російськими градами

Герої не вмирають!

У зоні проведення АТО загинув боєць 24-ої окремої механізованої бригади, мешканець села Солоне нашого району, призваний через третю хвилю мобілізації, Володимир Марусич.

Його біографія була в багато чому схожою на біографії ровесників. Але у важкий час для долі країни він обрав свій шлях, з якого не міг повернути на манівці.

Народився Володимир Васильович Марусич 17 листопада 1978 року в селі Солоне, де в 1985 році пішов у місцеву школу, яку закінчив у 1994 році. Після неї навчався у Чернівецькому професійному художньому училищі за спеціальністю майстер художньої обробки деревини. Закінчив училище у 1998 році, а наступного року був призваний в ряди Збройних сил України. Службу проходив у танкових військах на Чернігівщині.

Служба в армії відіграла свою роль у становленні Володимира, котрий у 2003 р. знову пішов у військо на службу за контрактом. Опісля проживав у Солоному. Батько Василь Петрович помер у 2009 році, мати Марія Йосипівна – вчителька місцевої школи. У сім’ї разом із ним зростали старша сестра Світлана, молодші брат Ігор та сестра Галина.

Володимир Марусич був членом ГО «Самооборона Заліщицького району», чатовим 4-ї чоти. У серпні ц.р. був призваний через третю хвилю мобілізації, підготовку проходив на полігоні у Львівській області. Загинув 6 листопада у Лисичанському районі на Луганщині під час обстрілу блокпоста російськими градами.

Неоголошена війна забрала життя ще одного патріота і вірного сина України, який загинув, захищаючи нашу незалежність, рідну землю та Україну від проросійських найманців.

volodimer marusic

volodimer marusic

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Боєць з Тернопільщини Володимир Марусич #загинув під час обстрілу блокпоста російськими градами

Коментарі

Оголошення
live comments feed...