• Головна
  • Тернопільська «Самопоміч» обладнала функціональними ліжками палату в дитячій лікарні
19:30, 17 листопада 2014 р.

Тернопільська «Самопоміч» обладнала функціональними ліжками палату в дитячій лікарні

10 сучасних функціональних ліжок отримала Тернопільська міська комунальна дитяча лікарня. Гуманітарну допомогу безкоштовно передають благодійники з Франції за підтримки Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм “ЮНЕСКО”.

В транспортуванні допомогла Тернопільська громадська організаця “Самопоміч”.  Загалом в Україну  привезли близько 10 тонн допомоги: ліжка, інвалідні візки-трансформери, ходуни, милиці, білизну та інше медичне обладнання.

Тернопільська міська дитяча лікарня з Міжнародним центром ЮНЕСКО співпрацює понад 5 років. За цей час отримали чимало допомоги. Сьогодні лікарні передали ще 10 функціональних сучасних ліжок з матрацами і білизною. Їх розподілять між реанімаційним та соматичним відділеннями.

- Наші радянські ліжка геть не підходять для дітей, які перебувають в нас тривалий час. Ці ліжка пристосовані, в них можна міняти положення, матраци тривалого використання, вони не потребують ніякої обробки, вони м’які, надійні, діти себе почувають в них добре, – пояснює тв4 головний лікар Тернопільської міської дитячої лікарні Роман Книш.

Сучасні функціональні ліжка привезли з Франції.

- Кожних два роки в себе в Франції вони замінюють це обладнання. Вони, можна сказати, не дуже використовувані, але в хорошому стані, робочі. Вони нам такі ліжка підшуковують, ми приїжджаємо, завжди своїм транспортом, знаходимо гроші. Цього разу за рахунок Самопомочі ми знайшли гроші, привезли їх, і роздаємо по-можливості. В першу чергу, хочемо допомогти дитячій лікарні, бо знаємо головного лікаря і колектив, які самовіддано працюють в таких досить складних економічних умовах, які є в Україні, – говорить представник Тернопільської ГО “Самопоміч”, директор центру ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталій Семенюк.

Загалом Україна від французьких благодійників вже отримала більше тисячі таких ліжок, близько двох тисяч інвалідних візків, ходунів, милець, різного роду реманенту для людей з обмеженими фізичними можливостями, для лікарень і для соціальних закладів.

- Сьогоднішньою такою акцією Об’єднання Самопоміч – громадська органзізація – розпочинає свою активну діяльність в Тернополі. В нас вже розпочала діяльність юридична приймальня, яка буде допомагати мешканцям Тернополя активно відстоювати їх права. Тобто, всім кому потрібна фахова консультація юриста – може звертатися, безкоштовно зможе її отримати. Власне сьогодні розпочала роботу соціальна служба, яка буде займатися роботою з соціально-незахищеними верствами населення, яка буде організовувати різні благодійні акції і буде займатися промоцією здорового способу життя, – каже керівник Тернопільської міської ГО “Самопоміч” Андрій Грицишин.

За допомогою можете звертатися в офіс Самопомочі, що на вулиці Руській, 52 у Тернополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільська «Самопоміч»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...