• Головна
  • На Тернопільщині чоловік вирішив вистрибнути з вагона поїзда, який мчав на повному ходу
10:00, 18 листопада 2014 р.

На Тернопільщині чоловік вирішив вистрибнути з вагона поїзда, який мчав на повному ходу

На перегоні «Тернопіль-Зборів» пасажир пасажирського поїзда №69 сполученням «Маріуполь-Львів» вирішив вистрибнути з вагона поїзда, який мчав на повному ходу. В результаті отримав численні травми.

Про це повідомили в підрозділі зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

41-річний пасажир поїзда «Маріуполь-Львів» на початку своєї подорожі сидів смирно в своєму вагоні. Однак по ходу своєї довгої подорожі вжив добрячи алкоголю. На під’їзді до залізничного переїзду Курівці перегону «Тернопіль-Зборів» пасажир виявив бажання вийти раніше пункту призначення. Відкрив двері в тамбурі і зістрибнув з вагона прямо на ходу поїзда.

Каретою швидкої допомоги 41-річний мешканця Херсонської області було доставлено в Зборівську ЦРЛ Тернопільської області з попереднім діагнозом: кома невідомої етіології, різано-рвана рана надключичної ділянки з ліва, садини живота з ліва, алкогольне сп’яніння.

Чоловік був п’яний. Оковита затьмарила його розум. Напевно, це і врятувало йому життя. Був би тверезий – наслідки були б плачевними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #потяг #лікарня

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...