• Головна
  • На Тернопільщині навіть після революції Гідності продовжують діяти старі схеми
13:30, 20 листопада 2014 р.

На Тернопільщині навіть після революції Гідності продовжують діяти старі схеми

Голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний звинувачує Міністерство соціальної політики України у халатності, яке відбивається на роботі санаторію у Петриках, а також у спробах нажитися на відпочинку дітей-чорнобильців.

Про це він повідомляє у відкритому зверненні, розміщеному на сайті облпрофспілок.

« У липні 2014 року між Міністерством соціальної політики України та санаторієм «Веселка», що у с.Петриків Тернопільського району, укладений договір на лікування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Санаторій сумлінно виконує свої зобов’язання, оздоровлюючи щозміни більше двохсот дітей. А от Міністерство безпідставно затримує оплату наданих послуг. Останнє перерахування коштів за виконані роботи проведено ще у серпні поточного року. Загальна сума заборгованості складає майже 2 млн. гривень.

Більше того, оздоровчому закладу наполегливо нав’язується підписання окремого договору страхування дітей на суму 785 тис. гривень, що складає 18 відсотків вартості послуг з оздоровлення. Від цього залежить подальше фінансування санаторію. Виявляється, запроваджені при попередній владі схеми, живуть і сьогодні!!! І це після Революції Гідності!?

Мої усні та письмові звернення до керівників Міністерства не дали позитивних результатів. Заступники Міністра розводять руками  і кивають на очільницю Міністерства  пані Денісову.

Людмила Леонтіївна або не знає, що відбувається за її спиною, або ж свідомо потурає ласим міністерським котам, які намагаються нажитися на оздоровленні чорнобильських дітей. Поспілкуватися з нею по телефону або ж записатися на прийом практично неможливо навіть голові обласної ради профспілок.

Допоки адміністрація санаторію з останніх сил намагається забезпечити повноцінне оздоровлення дітей, придбаваючи в борг медикаменти та продукти харчування, затримуючи виплату заробітної плати своїм працівникам, уклінно просячи постачальників енергоносіїв не відключати газу та електроенергії, Людмида Денісова вирішує інше питання – чи то іти у Верховну Раду за списками «Народного фронту», чи знову претендувати на посаду Міністра. Останнє слово за А.П.Яценюком. А може  Арсеній Петрович допоможе ще й відновити фінансування оздоровлення чорнобильських дітей?», – пише Присяжний.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Присяжний #корупція #санаторій
Оголошення
live comments feed...