• Головна
  • У Тернополі приватний заклад зруйнував архітектурну пам’ятку?
21:00, 20 листопада 2014 р.

У Тернополі приватний заклад зруйнував архітектурну пам’ятку?

Архітектурну пам’ятку Тернополя зруйнував підприємець? Облаштовуючи свій заклад, він розвалив частину будинку в центрі міста. Подробиці дивіться далі.

Будинок на вул. Олени Кульчицької, 1 є пам’яткою архітектури місцевого значення, має охоронний номер і захищений законом про збереження культурної спадщини. Відповідно, тернополяни мають право звернутися зі скаргою на того, хто пошкодив будівлю. Так і зробили, пожалівшись в управління архітектури на підприємця, що обвалив частину стіни, облаштовуючи свій заклад.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник міського управління містобудування, архітектури та кадастру: «Будем виясняти, хто це, що за підприємець і що він робить. Але враховуючи те, що дії правомірності вже в нас зафіксовані, враховуючи, що він повинен був звернутися в управління архітектури і взяти вихідні дані для проектування, так би сказати, реконструкцію цього приміщення під щось, на даний час вони відсутні. А якщо відсутні, значить, вже є якась мотивація для того, щоб людину спитати, чому вона так вчинила».

Представники управління архітектури та муніципальної поліції завітали в приміщення. Але власника там не застали, передає ІНТБ

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник міського управління містобудування, архітектури та кадастру: «Працівники, які там виконують будівельні роботи, передзвонили власнику цього приміщення. Тільки по телефону він назвав, що це його приміщення. Він зараз у відрядженні. Буде десь завтра – в суботу. І ми запропонували йому, щоб попередньо з ним зустрітися, обговорити, які документи він має на виконання цих робіт. Ну вроді би згодився, що прийде, принесе».

На місце пошкодження будівлі міські посадовці викликали міліцію. Правоохоронці зафіксували порушення. Далі справу передадуть відповідним органам. Телеканал ІНТБ готовий висловити і позицію підприємця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #приватний заклад #зруйнував архітектурну пам’ятку

Коментарі

Оголошення
live comments feed...