• Головна
  • Виставка тернопільських фотографів «Революція Гідності» мандруватиме Україною
20:00, 21 листопада 2014 р.

Виставка тернопільських фотографів «Революція Гідності» мандруватиме Україною

З нагоди річниці Революції Гідності у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася репрезентація однойменної фотовиставки тернопільських фотомитців Івана Пшоняка та Миколи Василечка.

Після мандрівки усіма районними центрами Тернопільщини експозицію з майже 70 робіт фотохудожників поповнили  й світлини з усіх районів нашої області.

«Ідея мандрівної фотовиставки з’явилася на День міста. Ми вирішили, що до робіт митців-професіоналів було би цікаво долучити роботи пересічних громадян, котрі теж були на Майдані. Наразі виставка об’їхала всю область і ми плануємо, щоб вона продовжила мандрівку вже в межах України та ввібрала в себе спогади та бачення Майдану крізь об’єктиви майданівців зі всієї держави»,  -  розповів заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.

Він відзначив, що автори цієї фотовиставки  не просто фіксували події на Майдані, вони жили ним – хто тернопільським, а хто столичним.

 «Ваша робота важлива насамперед тим, що ці світлини завжди нагадуватимуть нам про ті події, які нам довелось пережити і про те, за що ми боролись. Дякуємо вам за це!» – звернувся Леонід Олексійович до Миколи Василечка та Івана Пшоняка, вручаючи їм грамоти.

У свою чергу, Микола Василечко, котрий більшу частину Революції Гідності провів на столичному Майдані,  передав до архіву обласного музею каску, маніжку та інші речі, якими користувався, виборюючи своє право жити гідно.

Нагадаємо, фотовиставка розпочала роботу 23 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Виставка тернопільських фотографів #«Революція Гідності» #мандруватиме Україною
Оголошення
live comments feed...